Genel Bilgiler

Biyografi

Lisans eğitimimi İstanbul Teknik Üniversitesi'nde tamamladım ve 2014'ten itibaren araştırma görevlisi olarak çalışıyorum. 2017'de, 'Mimari Tasarımda Hayali Gelecek Kurguları: Bir Zamanlar Arası Söküm Denemesi’ başlıklı yüksek lisans tezimi tamamladım. Tezim, İTÜ Bilimsel Araştırma Projeleri Programı tarafından desteklendi. Mimari Tasarım Doktora Programı'nda öğrenciliğime devam ediyorum.

Kişisel veya grup üyesi olarak, LIXIL Uluslararası Üniversiteleri Tasarım Yarışması, PAÜ Mimarlık Fakültesi, Gelibolu Tarihi Alanı – Yeni Şehitlik Tasarımları, Bornova Belediyesi, Archiprix Türkiye 2014 Bitirme Projeleri Yarışması ve 2. İstanbul Tasarım Bienali ‘Yeniden Kent’ Proje Fikir Yarışması gibi çeşitli mimari yarışmalara katıldım ve ödüller kazandım. PAÜ Mimarlık Fakültesi yarışmasındaki 1.lik ödülü neticesinde, uygulama projesi için seçildik ve projeyi 2017'de tamamladık.

2018'de, Studio-X Istanbul'daki 'Vizyoner Tasarım ve Mimarlık' pop-up sergisi ve panelini, aynı isimli seçmeli dersin ürünlerinden düzenledik. 

Kurum Bilgileri

Birim
Mimarlık
Bölüm
Mimarlık